Yamaha Tracer 700 новий сексі спорт-турист

Наперекір очікуванням людства побачити модель під назвою МТ-07 Tracer, як старший брат МТ-09 Tracer, ця модель буде називатись просто Yamaha Tracer 700. Відразу хочеться сказати про його вигляд: просто бомба якась, дуже гарний мотоцикл, агресивний та сучасний дизайн роблять його одним з найбільш привабливих на ринкові в даному сегменті. Yamaha Tracer 700

Модель була очікувана адже в минулому році був зловлений на фото прототип і очікувалось що він буде побудований на базі МТ-07. Так і сталось, двигун залишився, і деякі форми але в загальному багато змін для виконання задач покладених на мотоцикл, це туристичні можливості. Загалом маємо деяке поняття універсального мотоцикла, суміш спортивності, ендуро та туристичних можливостей за наявності хороших доріг.

Також було збільшено довжину маятника на 50 мм, на відміну від МТ-07, щоб отримати більшу колісну базу в 1450 мм. Підвіску налаштовано для міжміського сполучення, за стандартами Yamaha, щоб надати “гладкості і гнучкості характеристик в різних умовах”

Ємність бака також виросла до 17 літрів, маємо вручну регульований вітрозахист та пелюстки на ручках. З додатків тут є розетка на 12 В та можливість встановлення багажної системи та кофрів. Панель приладів виконана в сучасному стилі а інформація відображається  на  екрані. Tracer отримав перероблену оптику що дає максимальне освітлення вночі.

Yamaha Tracer 700Yamaha Tracer 700

Двигун на 74 кінські сили, двох циліндровий, послідовного розташування. Двигуна буде достатньо для 196 кг спорядженої ваги з запасом. Для того, щоб впоратися з додатковим корисним навантаженням, передні гальма тепер подвійні, 2  диски замість одного ну і звичайно ABS, який допомагає мотоциклісту не заблокувати переднє колесо.  Підвіска називається “модифікованою”, щоб легко тримати двох людей з речами.

Ціна очікується в районі 9000$, що досить добре виглядає на фоні конкурентів, а характеристики мотоцикла взагалі їх обходять, Очікується в продажу вже з липня цього року в червоному, синьому і чорному кольорах. Як аксесуари можна придбати додатково фірмові кофри а також збільшений вітровик, що придасть мотоциклу більшого комфорту на великих швидкостях і насамперед туристичних можливостей.

 

Yamaha Tracer 700 Yamaha Tracer 700 Yamaha Tracer 700 Yamaha Tracer 700

 

Поділитись

Залишити коментар

Войти с помощью: