Yamaha представила наступника YBR 125

Нещодавно Yamaha показала заміну своєї легендарної бюджетної моделі YBR 125 який зняли з виробництва. Новий мотоцикл отримав назву Yamaha YS125.

Мотоцикл дійсно виглядає по новому, свіжіше чи що. Дизайн “йобрика” програвав на фоні CB від Honda, і з цим потрібно було щось робити. Чи вийшло в них це?… ну на смак. У всякому випадку краще та й сучасніше ніж було.

Yamaha говорить про новий двигун готовий до норм Euro 4 – 125 кубів, 4-х тактний, одноциліндровий. Двигун видає потужність 10,5 к.с. при 7500 об/хв. Ніякого дива не трапилось, все ті ж 10 слабких, але дуже вірних конячок.

Компанія стверджує що вони попрацювали над паливною економічністю нового мотоцикла (цікаво, він тепер на чистому ентузіазмі їхати буде?) YBR був та й залишається одним з самих економічних мотоциклів на ринкові. Об’єм баку виріс до 14 літрів.

Інженери попрацювали над ергономікою та комфортом посадки, тепер висота сидіння на  15-мм вище і становить 795 мм.

Нова фара, панель приладів, повітрозабірники, вихлопна труба, більше чорних кольорів.  Також на мотоциклі встановлена Unified Braking System що допомагає в керуванні, це досить актуально для початківців.

Доступні кольори – червоний, білий або чорний. Ціна очікується в районі 3300 Євро, та придбати мотоцикл можна з березня – травня.

 

Поділитись
ремонтні роботи ремонт кондиціонерів Львів кондиціонери фреон

Залишити коментар

Войти с помощью: