Triumph планує випускати мотоцикли середнього класу

Британська компанія Triumph нещодавно оголосила про партнерство з індійським гігантом Bajaj для створення “лінійки неперевершених мотоциклів середньої потужності”.

Нові мотоцикли Triumph тільки виграють від цієї співпраці, затверджують британці. Triumph зможе розширити свою діяльність на інших ринках.

Bajaj – це другий за величиною виробник мотоциклів в Індії, шостий у світі. Компанія вже співпрацювала з австрійським виробником KTM для створення одноциліндрових моделей DUKE.

В Triumph зараз найменш об’ємним мотоциклом став Street Triple 660. І за всю історію компанії вони ніколи не робили акцент на економічності. Але зараз інші часи, і на мою думку вони роблять правильний крок з боку економічної складової. Але сам бренд може втратити свою преміальність, хоча це все суб’єктивно і в більшій мірі залежить від якості та позиціювання майбутніх мотоциклів середнього класу.

До речі це не перша спроба британців побудувати такий мотоцикл. Навіть більш, в них був робочий прототип нової моделі, який проходив тестування, і був помічений пресою ще в кінці 2013 року. Але тоді проект був відкладений у зв’язку з іншими стратегічними планами пов’язаними з цим сегментом.

Ну що ж, будемо сподіватись що в компанії цього разу все вдасться, а ми зможемо побачити їх творіння зовсім скоро.

 

Поділитись
Как сообщает indevices.ru .

Залишити коментар

Войти с помощью: