Скутеретта Що це??? Honda Super Cub

Скутеретта – це підтип мототехніки, який становить перехід між скутером і мотоциклом. Скутеретта гармонічно поєднує плюси обох видів мототехніки, отримавши лиш невеликі мінуси, тому даний вид транспорту є найпопулярнішим і наймасовішим в Світі. Більшість людей в Україні навіть не уявляють цього. В 50-х роках коли Світ почав стрімко розвиватись,населення Землі зростало (особливо азіатське), у людей стало питання простого, бюджетного транспортного засобу для пересування.

І в 1958 році японський геній мото інженерії Соітіро Хонда представив Світові Honda Super Cub, тим самим створивши новий клас-“Скутеретта” Мотоцикл відразу ж зловив хвилю успішності, а гребінь цієї хвилі зростає до сьогоднішнього часу, без сумніву легендарний мотоцикл всіх часів. З деякими модифікаціями, але без кардинальних змін мотоцикл продається і по наш час. Ви просто уявляєте який запас надійності та моральної свіжості закладене в це чудо техніки?

скутеретта

Honda Super Cub найбільш успішніший мотоцикл в Світі, про що говорить 60 мільйонів проданих екземплярів, і темп продажу не спадає. Що хочеться сказати: Соітіро Хонда створив легенду яка  годує компанію і до сьогоднішніх днів. Ну і звичайно пару слів про надійність: він просто безсмертний, наскільки великий запас міцності, просто неймовірно. Ну і раджу просто подивитись цей відео ролик.

Таким чином, загалом з китайськими копіями та спробами Suzuki й Yamaha в скутереттах  продано приблизно 100 мільйонів екземплярів даної мото техніки. Переконливо чи не так?

скутеретта

Тепер перейдемо до характерних особливостей скутеретт: це великі колеса (здебільшого 17 дюймів), двигун встановлений в рамі посередині, передача моменту відбувається завдяки ланцюгу яких схований в кожух. Також напівавтоматична коробка передач полегшує управління ним для новачків. Напівавтоматична коробка являє собою в більшості 4 передачі які працюють по колу, зчеплення автоматичне, і вам не потрібно ліву руку займати ручкою, вона вільна. Для перемикання передач потрібно просто скинути газ і натиснути ногою на лапку вниз, або вверх. Простіше й бути не може. Для новачків ця система знахідка, а для мотоциклістів важко адаптуватися. Переваг у даної коробки передач чимало, можна навіть імітувати вижате зчеплення затримавши лапку перемикання.

Також скутеретта відрізняється розвинутими щитками, і взагалі вся закрита пластиком. Паливний бак встановлюється під сидінням водія, а там де у звичайних мотоциклів бак, тут пусте місце, з можливістю перевезення багажу. Скутеретти найбільш популярні в країнах Азії, там вони виконують роль народного виду транспорту.

скутеретта

В Україні ж дані апарати почали набувати популярність з приходом китайських доступних екземплярів в 2007- 2008 році, Найбільш масовою стала модель Viper Active і подібних від Zongshen, Mustang та інших…скутеретта

А що Ви думаєте про даний транспортний засіб?

 

 

 

 

Поділитись

Залишити коментар

Войти с помощью: