TRIUMPH STREET TRIPLE 765

Нещодавно в Лондоні пройшла прес-конференція Triumph на якій показали новий Street Triple 765 який “наростив м’язів” та додав в очках агресивності та харизми. Британці давно підігрівали інтерес до новинки, вклались в маркетинг щоб мотоцикл помітили та проявили свою цікавість байкери з усього Світу. Чи вартий він уваги? – Нумо розбиратись.

Street Triple виріс в об’ємі двигуна з 675 до 765 куб. Ось така перестановка цифр насправді спричинила серйозні зміни двигуна. Вони говорять про 80 деталей які піддались модернізації та зміні. Компанія любить свою рядну трійку, і нічого іншого поки що розробляти не збирається. Та це й добре, дійсно хороший, а головне універсальний та надійний двигун який цього разу став трішки кращим на низьких та середніх обертах.

Показано три моделі: Street Triple S, Street Triple R і Street Triple RS. Кожен мотоцикл відрізняється по характеристиках, підвісці та потужності. Так Street Triple S робить 113 к.с., R– 118 к.с. і топова RS 123 к.с. Поточна модель має 105. Приблизно в такій же пропорції виріс і крутний момент.

Попри збільшення потужності, мотоцикл полегшав на 2 кілограми (166 кг). А через новий маятник він став стабільнішим на високій швидкості.

Кожен мотоцикл з представленої трійки має сучасні технології, такі як контроль тяги, електронне управління паливної заслінки та режими їзди.

Крута, сучасна панель приладів, п’яти позиційний джойстик управління для швидкої навігації.

Всі отримають новий дизайн, спортивне сидіння, радіатор, пародію на вітрозахист, нові фари.

Насправді модифікація RS запланована флагманською в лінійці. “Самий вибуховий і заряджений адреналіном мотоцикл, це зброя на дорозі” – говорить Triumph. Він отримав п’ять режимів їзди: дорога, дощ, спорт, Track і режим “МОДЕ)”. RS модель обладнана quick-shifter-ом та на панелі є таймер кола.

STREET TRIPLE RS

Тут підвіска Showa 41 мм спереду та моноамортизатор Öhlins STX40 ззаду. Гальма від Brembo, M50, 4 поршні, радіальні. Думаю що ці бренди вміють робити свою продукцію та показувати високу ефективність деталей перевірену роками.

Модифікація R має 4 режими їзди: дорога, дощ, спорт, режим “МОДЕ)” Підвіски Showa. Гальма Brembo M4.32.

STREET TRIPLE R

Сама проста модифікація S розроблялась для “захопливих щоденних поїздок” говорить Triumph. Два режими дощ і дорога. Підвіска Showa 41 мм спереду, гальма 2-х поршневі Nissin спереду та 1 поршень ззаду від Brembo. S-ка буде доступна й з іншим двигуном 660 куб.см.

STREET TRIPLE S

Всі версії мають коротші перші та другі передавальні числа для швидшого, ніж будь-коли прискорення. Всі, звичайно, обладнані ABS, який можна вимкнути або відрегулювати для дорожніх і трекових налаштувань на R і RS. Всі троє також отримали нову гуму. Моделі S і R взуті в Pirelli Diablo Rosso Corsas в той час як RS має Pirelli Diablo Supercorsa SPs.

Висота сидіння 810 мм для S і 825 мм для R і RS. В R буде доступно занижений дорожній просвіт.  R і RS отримає нові світлодіодні фари денного світла.

По кольорах:

Street Triple S – Diablo Червоний або Phantom Black (металік)

Street Triple R – Jet Black (як Айфон), матовий алюміній або срібло Кристалічно білий

Street Triple RS – Matt Silver Ice або Phantom Black (металік)

Ціни будуть починатись від 8000 фунтів.

Є декілька речей які мені не сподобались. По перше це дивна форма “морди”, ці фари які схожі на очі мухи. По друге безліч модифікацій, а що почнеться коли вони почнуть оновлювати їх кожен рік?

Поділитись

Залишити коментар

Войти с помощью: