Мотоцикли які завойовують престижні нагороди по дизайну

Мотоцикли це прекрасний транспортний засіб, спосіб відпочити, подорожувати, що тут казати – це спосіб життя для декого. А також це витвір мистецтва, потік вершини дизайнерської думки, і як в кожному мистецтві, в дизайні речей та техніки є свої нагороди.

Так, проходить щорічна церемонія вручення нагород за кращий дизайн від німецької Red Dot Awards. Цього року серед записів на участь було близько 5200 промислових і виробничий конструкцій з 57 країн. З них 1304 отримали нагороди, а 107 були відмічені заохочувальною відзнакою.

До цієї премії потрапили також нами любимі мотоцикли, що й зацікавило нас. До списку переможців також потрапило декілька мотоциклів й компаній які створюють аксесуари для мотоциклів.

2-DUCATI-XDIAVEL-S
Ducati XDiavel S

Найвищим в рейтингу став новий прекрасний крейсер від Ducati – XDiavel S, отримавши нагороду Кращий з Кращих.

Horex
Horex VR6

В той час як Ducati отримує верхню ступінь нагороди, інші не менш престижні завойовують Yamaha R1, BMW R nineT Scrambler й нещодавно відроджений Horex VR6.

bmw-r-ninet-scrambler-11-2015-600px
BMW R nineT Scrambler
YZF-R1
Yamaha R1

 

Церемонія нагородження пройде 4 липня 2016 року в місті Ессен, Німеччина. Буде нагороджуватись 79 переможців в категорії Кращих з кращих, в тому числі й Ducati.

Щодо інших мотокомпаній які удостоєні нагороди то це словенська компанія Acropovic, яка спеціалізується на проектуванні й виробництві вихлопних систем. Точніше за їхню роботу над Ducati Multistrada 1200. В 2014 році вже вдруге нагороду отримала австралійська компанія по виробництву мотоциклетних джинсів та одягу Draggin.

Заохочувальну нагороду отримала Австрійська компанія за свій електричний мотоцикл Johammer J1.

J1
Johammer J1

Не знаю чи важлива ця нагорода для компаній та чи прагнуть вони її. Для нас же дуже важливо щоб Ви поділились цією статтею з своїми друзями та Лайкнули в соціальних мережах.

Поділитись

Залишити коментар

Войти с помощью: