LEGO BMW R 1200 GS Adventure Перший за 40 років

В честь 40-річчя  з першого комплекту від LEGO – Technic, іграшкова компанія створила перший мотоцикл з 1973 року. І що за модель це мала бути? Звичайно ж, легендарний та всім відомий BMW R 1200 GS Adventure.

Модель розроблена разом з дизайнерським відділом BMW Motorrad, вона складається з 603 частин які дуже гармонійно поєднуються в одне ціле. Максимальна схожість та дотримання пропорцій з оригінальним “Гусем”.LEGO BMW R 1200 GS Adventure

Дуже багато технічних дрібниць оригінала реалізовані в даній моделі що приємно дивує. Рухоме кермо, регульоване вітрове скло, передня підвіска BMW Telelever, приводний вал, двигун боксер з рухомими частинами які приводяться в дію від руху, колеса зі справжньою гумою. Завдяки численним реалістичним деталям, модель буде цікаво та весело збирати.

Моделька середніх розмірів, 18 см у висоту, 33 см в довжину і 10 в ширину. В комплекті як завжди детальна інструкція по збірці.

Без сумніву що дана модель стане неймовірно популярною серед любителів lego та мотоциклів. Тепер Ви знаєте що подарувати своєму знайомому байкеру.

Придбати це чудо можна з січня 2017 року

LEGO BMW R 1200 GS Adventure LEGO BMW R 1200 GS Adventure LEGO BMW R 1200 GS Adventure

Поділитись

Залишити коментар

Войти с помощью: