Кондиціонер для мотоцикла

Ні, це ніякий не жарт, таке справді існує і має право на життя і зараз я розкажу чому. На даний момент існує дві варіації кондиціонера для мотоциклістів, перший уже перевірений і давно продається а інший представили концепт і зараз збирають гроші для реалізації проекту.

Отже перший кондиціонер виробляє EntroSys, вони є винахідником першого в Світі способу охолодження байкера під час їзди на мотоциклі Bike Air. Що ж, сам пристрій являє собою 4.5 кілограмовий бак, чи сумку, яка кріпиться на заднє сидіння або багажник мотоцикла, цей пристрій охолоджує, або нагріває повітря і подає його за допомогою трубки (подібної до пилососної) в спеціальний жилет одягнутий на мотоцикліста. Сама трубка легко відстібається від жилета, тому вона не буде доставляти дискомфорт райдеру при зупинці і вставанні з мотоцикла. Сам охолоджуючий елемент не дуже потужний тому він не посадить Ваш акумулятор, хоча потужний генератор в мотоциклі буде не зайвий. Коштує кондиціонер в районі 1500 $, що немало, але дехто безперечно готовий заплатити таку ціну за комфорт під час любимої справи. Проблемою саме цього пристрою можна вважати розмір охолоджуючого блоку,  він використовує нові технології, але на мотоциклі обмаль місця і займати сидіння пасажира для деяких байкерів буде неприйнятним. В жилеті є розподільчий патрубок а також вам доступний пульт керування, який можна винести на бак або кермо. Пристрій відповідає екологічним стандартам.

.BikeAir-3-300x225BikeAir2-300x225

І таким чином ми переходимо до другого виду кондиціонера, більш сучасного та компактного. Пристрій набагато легший, і вішається збоку на штани, що є абсолютною перевагою. Так проект називається MiClimate і розробники обіцяють визвати фурор в мото Світі при їзді в спекотний період. Кондиціонер буде коштувати всього 249$ з батареєю, в порівнянні з попереднім це розгром. Поки що проект збирає кошти на Indiegogo і ціль в 20,000 уже майже досягнута, тому проект виглядає як успішний.

Винахід компанії, що базується в місті Фенікс, штат Аризона, який знаходиться в пустелі і наділений досвідом кліматичних змін від близько 37 ° C влітку і до 10 ° в зимовий період.

Розробка базується на технології яку використовують військові США з 2009 року. Досягти таких габаритів стало можливим за допомогою електронних технологій а не громіздких компресорів. Вага пристрою всього 0,68 кг і кріпиться він на пояс за допомогою ременю.

Акумулятора 12 Вольт вистачає на 4 години роботи пристрою, також ви можете підключити пристрій до мережі Вашого мотоцикла, якщо вам не вистачає заявленого часу роботи. Кондиціонером можна керувати за допомогою Bluetooth пульта. Інформації по тому чи використовується жилет, чи як саме буде розподілятися повітря по тілу немає, сподіваюсь це все продумано і пристрій не буде безглуздо дути в одну точку, і доставляти більше дискомфорту ніж користі. Виробник заявляє про зниження температури на 10 градусів і підвищення на 20, що непогано як для такого маленького пристрою. Також ефект може залежати від Вашої куртки, чи є в ній вентиляційні отвори.


Тепер залишилось зробити підсумок. Кондиціонер для мотоцикла безперечно має місце бути, особливо в подорожах під час подолання країн або місцевостей де змінюється температура. Повірте, можна багато віддати коли на вулиці 40 або 5 і немає іншого вибору ніж їхати далі. Чи виглядає мотоцикліст безглуздо з таким пристроєм? не менше ніж в футболці та шортах.

Поділитись

Залишити коментар

Войти с помощью: