GEON Daytona 350 огляд мотоцикла

GEON Daytona 350 гарний, але неоднозначний китайський мотоцикл. З’явившись в Україні ще в 2011 році, мотоцикл викликав велику зацікавленість у мото любителів, завдяки шикарному вигляду для китайського мотоцикла в стилі cruiser. Мотоцикл випускається під різними брендами й різних країнах, таким чином під видом відомої jawa, мотоцикл продається в Європі. Але коли мотоцикл попав до своїх власників все стало не так радісно, постійні скарги на якість, конструктивні косяки різного виду, проблема зі слабким дешевим металом, двигуном і т. д. Здається що це все залежить від експлуатації техніки та доглядом за нею, але знову ж таки, проблеми є глобальні та дріб’язкові косметичні.GEON Daytona 350

Виглядає мотоцикл без перебільшень гарно і має власний стиль, єдине що не вписується в картину так це двигун, ну не підходить він сюди, не з цієї опери, йому потрібен V – twin під бак. Мотоцикл має серйозні розміри, і байкер виглядає на ньому не смішно. Є різного виду кольори, в залежності від року випуску двигун може бути хромованим або чорним. Мотоцикл справді стильний.

Серцем мотоцикла є двигун об’ємом 320 куб. см, рядне двох циліндрове виконання, 4 клапани та присутній баланс вал для зменшення вібрацій. Двигун видає 26 кінських сил що достатньо для круізера початкового рівня, а особливо в порівнянні з китайськими братами то він сильно виділяється на їх фоні. Нагадаю що даний двигун встановлений ще на деяких моделях Geon (Turer, Nac) які виступають в класі дорожніх мотоциклів. Також людям доступна версія з інжектором або карбюратором, кожному варто вибрати що підходить для нього краще, ремонтопридатність чи динаміка.

Тепер поговоримо про саме страшне в цьому мотоциклу, і це очікувано підвіска, особливо задня. Підвіска ну ніяк не підходить для наших доріг, ну немає в нас де на ньому комфортно їздити. Відомо багато скарг і відмов від даної техніки через надмірну жорсткість. Всьому проблемою є два горизонтальних амортизатори, які не справляються ну ніяк із свої завданням. Тому відомо багато випадків перероблювання під класичне розташування амортизаторів, як показано на цьому фото.GEON Daytona 350

Гальма тут хороші, попереду два диски 280 мм, а ззаду один диск 240 мм. Гальмівна система впирається в якість гуми на мотоциклі, таким чином задні хороші гальма з’являються лише після зміни гуми на нову, більш якісну. І тут ми плавно переходимо до коліс. Так маємо 21 дюймове колесо спереду та на 16 ззаду, типово для даного класу.

Посадка на мотоциклі класично для даного мотоциклу пряма, з винесенням вперед ніг, широке кермо, сидимо низько, і взагалі центр тяжіння мотоцикла знаходиться низько, що ставить його на трасі як вкопаного. Світло на мотоциклі слабке, і його не достатньо вночі для читання всієї дорожньої ситуації.

Панель приладів класичного типу, спідометр, датчик палива в баку, температура двигуна та різного виду індикація. Органи управління стандартного розташування.

Про які конструктивні косяки я говорив? ну наприклад паливний бак, Гарний? звичайно, але на що дивились інженери коли робили отвір нижче верхнього рівня, таким чином у бак на 13,5 літрів можна залити 10 літрів бензину, дивно не правда ж? Поганий метал це не рідкість для китайського мотопрому, але цей коштує 3100$ за об’єм 320 і вони ще економлять на всьому. Відомі випадки що підножки відламувались при перенесенні на них своєї ваги, що просто шокує. Мотоцикл потрібно захищати дугами, адже при падінні у вас будуть відразу відлітати опори, гнутиметься руль і ламається ще щось, а що саме це і є сюрприз від Daytona.

Чи можна рекомендувати даний мотоцикл, мабуть ні. Є багато інших більш якісних і пристосованих до наших доріг мотоциклів по аналогічній ціні, або можна поглянути на б\у ринок японців. GEON Daytona 350 GEON Daytona 350

 

Основна інформація
Модель:GEON Daytona 350
Рік:2011
Тип:чопер
Двигун і привід
Робочий об'єм:320
Тип:2 циліндра, рядний, 4Т, 4 клапани на циліндр
Паливна система:EFI/карбюратор
Потужність:26/8000
Крутний момент:22/6500
Система запуску:електростартер
Тип охолодження:рідинне
Коробка передач:5 ступенів, ланцюг
Додаткові дані:балансуючий вал
Розміри
Вага:185
Довжина:2335
Ширина:965
Висота:1100
База:1660
Дорожній просвіт :145
Висота по сідлу:670
Паливний бак:13,5
Ходова
Передній амортизатор:телескопічна вилка, перевернутий тип 37 мм
Задній амортизаторпросторовий маятник, 2 горизонтальних амортизатора
Гальмівна система
Передній:2 диска 280 мм
Задній:1 диск 240 мм
Колеса
Переднє:90/90-21
Заднє:160/80-16
Додаткові характеристики
Максимальна швидкість:140
Розхід палива:3,5 - 4 л
Поділитись

Залишити коментар

Войти с помощью: