EMER – український стартап, покликаний врятувати життя мотоцикліста!

Життя – найважливіше що є в нашому прекрасному, але небезпечному світі. Обираючи мотоцикли як транспорт, хобі, вид спорту, та й взагалі спосіб життя, ми наражаємо своє життя на небезпеку. Звичайно, ця небезпека повністю усвідомлена байкерами. Як не крути, але мотоцикл є одним з найнебезпечніших транспортних засобів. ДТП за участі мотоцикліста може стати фатальним для нього. Тому зараз, я хочу поговорити про пристрій який може врятувати життя!

13383828_1088181877914272_1383128393_o

Мова йде про розробку українського стартапу EMER. Команда розробила пристрій, який автоматично викликає швидку допомогу на місце аварії, та працює у будь-які точці світу. Девайс досить простий в експлуатації, все що потрібно, це під’єднати його до акумулятора, помістити на вільне місце, а кнопку виклику закріпити за власним бажанням на мотоциклі. Налаштувати пристрій можна через додаток на телефон Android, IOS або веб-сайт. Буде доступна велика кількість налаштувань, повідомлення довірених людей про інцидент, повідомлення інших користувачів які знаходяться неподалік.

13396727_1088210517911408_1322903558_o

Головне завдання пристрою це виклик швидкої медичної допомоги, а також надсилання інформації про точне місце знаходження, номер страхування, вік, група крові, інформація по медичній карті. Все це допоможе максимально швидко та ефективно надати допомогу постраждалому.

Пристрій також володіє додатковими функціями. Збір статистики поїздок, швидкість на ділянках, рейтинги, інформація про аварію інших мотоциклістів, відстеження мотоцикла при викраденні.

13410867_1088181874580939_1866763900_o

Цікаво виконана кнопка SOS, вона досить інтелектуальна, Ви можете викликати допомогу одним натиском, та скасувати утриманням. Про стан пристрою сповіщає світловий індикатор на кнопці. Допомогти уникнути випадкових натискань допомагає конструкція кнопки.

EMER передає сигнал за допомогою технології GSM. Покриття GSM досить розвинуте, а за допомогою підсилювального каскаду діапазон дії збільшується в 10 раз. Також команда планує встановлення супутникового зв’язку на замовлення.

Взагалі хочеться зазначити що хлопці попрацювали на славу, пристрій продуманий до дрібниць, а ентузіазму й запалу команди вистачить для закінчення запланованих функцій та доведення до ідеальної роботи. Ну й звичайно випуск пристрою в серійне виробництво. Говорячи про дрібниці що я маю на увазі? Наприклад пристрій розуміє що Ви вимкнули запалювання за рахунок перепадів напруги й переходить в режим сну. В такому режимі пристрій може працювати пів року від однієї пальчикової батарейки, завіряють розробники.13405481_1088181934580933_1415421782_o

На даний час стартапу потрібна допомога мотоциклістів. По перше, просимо перейти за цим посиланням (клікабельно) й заповнити форму, щоб допомогти хлопцям в отриманні важливої інформації. По друге, залишити відгук про пристрій саме від мотоциклістів, поділіться інформацією зі своїми друзями, щоб люди знали про наших, українських геніїв, які рятуватимуть життя. Ну і звичайно фінансова підтримка, яку можна (просто необхідно) здійснити на їх офіційному сайті. Хлопці вже виграють різноманітні конкурси з своїм неймовірним девайсом, але все ж, на даному етапі,  їм потрібна наша допомога!

Сторінка на Facebook: https://www.facebook.com/emerbelt/timeline?ref=page_internal

Веб-сайт EMER: http://emerbelt.me/

Поділитись

Залишити коментар

Войти с помощью: