Ducati продала 55,451 мотоциклів в 2016 році

Ducati Motor Holding продовжує розвиватись та показувати гарну динаміку продаж своєї мото техніки. У 2016 році їм вдалось продати 55,451 мотоцикл що на 1,2% більше в порівнянні з минулим роком (54,809).

Вдале завершення нашої 90-ї річниці компанії це ще один привід гордості та задоволення минулим роком” – говорить Клаудіо Доменікалі, генеральний директор Ducati Motor Holding.  ” 2016 був сьомим роком поспіль зростання для Ducati, чітко підтвердивши правильність стратегії та успіх представлених продуктів”

Так, нові моделі мотоциклів значно вплинули на темп росту компанії. Ось, наприклад, сімейство Multistrada продалось на 15% краще в порівнянні з минулим роком. Оновлене сімейство Hypermotard користувалось значним попитом(+ 15%), в той час як новий Ducati XDiavel отримав надзвичайно теплу зустріч на ринку, їх продано 5200 одиниць, зважаючи на ціну та позиціювання на ринку, це гідний результат.

А мотоцикли лінійки Scrambler завоювали прихильність на міжнародному ринку та продались тиражем 15,500 тисяч одиниць. Цей успіх досягнуто не без участі нового Scrambler Sixty2.

Andrea Buzzon- керівник глобальних продажів і директор з маркетингу Ducati Motor Holding: “В додаток до нового рекорду продажів 2016-го, побачили консолідацію значного збільшення обсягів, досягнутих у 2015 році, також завдяки впровадженню бренду Scrambler. Це зростання демонструє силу як асортименту так і марки, та перш за все, впевнену роботу глобальної мережі продажів. Італія знову стає другим найбільш важливим ринком для компанії, після США “

США зберігає лідерство у продажах,  8,787 мотоцикла ощасливили своїх власників у 2016 році. За межами Європи успіх досягнутий в Китаї, де Ducati більш ніж у два рази посилили свою присутність  (+ 120%). У Бразилії, постачання мотоциклів збільшились на 36%, а в Аргентині на приголомшливі 219%.

Без сумніву, що й 2017 рік буде успішним для компанії, запорукою успіху є 7 нових моделей, представлених на 2017 рік.

Зараз штат компанії налічує 1594 співробітників мережі продаж, 783 салонів продажу та центрів допомоги. Ducati представлені в 90 країнах Світу.

 

Поділитись

Залишити коментар

Войти с помощью: