Ducati Diavel Diesel – Never look back

Ducati та модний бренд Diesel знову попрацювали разом щоб випустити ексклюзивний стильний мотоцикл обмеженим тиражем в 666 одиниць. Обрали грубий стиль типу Mad Max  (постапокаліпсис) який був спільно створений креативним директором Diesel – Андреа Россо та дизайнерським центром Ducati.

Це вже друга така співпраця двох компаній. У 2013 році вже виходив мотоцикл обмеженим тиражем Diesel Monster 1100 EVO.

“Співпраця з компанією Diesel дозволила нам вивчити оригінальну стилістику та технічні аспекти, залишаючись в рамках бренду Ducati” говорить Клаудіо Доменікалі – генеральний директор Ducati Motor Holding

Нержавіючій сталі на баку мотоцикла надали вигляд старості, а в поєднанні зі зварними швами та заклепками робить цю картину абсолютно не логічною на такому сучасному мотоциклі. Бокова панель з червоного металу та не менш червоним логотипом Diesel. Вихлопні труби з керамічним покриттям Zircotec. Шикарне ребристе шкіряне сидіння.

“Це важливий мотоцикл, який відображає ‘рок сторону’ ДНК Diesel” говорить Россо

“Девіз даного мотоцикла – ‘ніколи не оглядатися назад’,  напис вигравіруваний разом з двома логотипами що показує суть даної співпраці: вічний мотоцикл для поціновувачів стилю, мотоцикл який впадає в очі та який захоплює. Три слова, 6 букв які утворюють 666 – обмежене число продуктів цього співробітництва”

  

Поділитись
Источник: https://nolamers.com

Залишити коментар

Войти с помощью: