Burasca 1200 від гуру Aldo Drudi

Професіонал, гуру дизайнерського мистецтва, Альдо Друді, найвідоміший за його дизайнерськими шоломами (з Валентино Россі) приклав зусиль у створенні всього мотоцикла.

Кастомний Burasca 1200 побудований на основі серійного Honda VFR1200F, але від серійного мотоцикла майже нічого не  залишилось. Мотоцикл був створений за допомогою команди Air Garage. Мотоцикл це ідеальне представлення спорт-туриста від Друді, і це безумовно виділено жирним шрифтом. Це перший великий проект Альдо, тому він приклав максимум зусиль щоб мотоцикл став унікальним.

Burasca в перекладі означає “шторм”, і цей шторм зайняв в команди Друді 15 місяців важкої роботи. Потрібно всій команді зрозуміти ідею, від найпершого ескізу до цього, повністю завершеного мотоцикла. Burasca 1200

Мотоцикл притерпів багато змін в порівнянні з оригінальним мотоциклом. Безліч спеціальних покриттів і матеріалів, вилки Öhlins NIX30 і задній моноамортизатор TTX36GP, просто приголомшливий Akrapovic, вихлопна труба зроблена виключно для цього мотоцикла. Також просто дивовижне освітлення, зроблене на замовлення. З оригінального це двигун та карданний вал, а всі інші вузли були перероблені лише під основні завдання, комфорт, контроль, безпека та красота.

Burasca став на 30 кг легшим ніж VFR. Нові алюмінієві диски Fast Mec, підвищена продуктивність при розгоні і гальмуванні, а більшість деталей зроблені на замовлення з досить цікавих матеріалів. Цікавий метал – ергаль, він анодований. Також застосоване вуглецеве волокно з текстурою камуфляжу. Єдине що яскраво виділяється кольором це червоні повітрозабірники.

Ніякої інформації про те чи буде декілька одиниць таких мотоциклів немає. Чи це просто мотоцикл щоб показати можливості команди. Одне знаємо точно, мотоцикл виглядає просто чудово, деяким компаніям явно потрібно поборотися за такого дизайнера.

Burasca 1200 Burasca 1200 Burasca 1200 Burasca 1200 Burasca 1200 Burasca 1200

Поділитись

Залишити коментар

Войти с помощью: