90-річний мотоцикліст та його Suzuki DR650 (235,000 км)

Історія про американського пенсіонера який в свої 90 років продовжує катати й не думає зупинятись.

Erv Daley, йому 90 років, проживає в штаті Флорида, пенсіонер.

“Я купив свій Suzuki DR650 в вересні 2005 року. Їздив на ньому по всій країні, майже без перерв й до сьогоднішнього дня. В даний час на одометрі 145000 миль (234000 км) без будь-якого капітального ремонту двигуна. Він завжди був абсолютно надійним. Я змінював масло й фільтр кожні 3000 миль, регулювання клапанів кожні 10000 миль й це все. Також звичайна заміна розхідних матеріалів (ланцюги, зірки, колодки, шини) Ніколи не було проблем з електрикою, дуже надійна та проста техніка.

Влітку я залишаю Флориду з моїм домом на колесах та причепом до нього в якому знаходиться декілька мотоциклів, серед яких завжди вірний DR. Коли я знаходжу цікаве місце, то просто розвантажую Suzuki та відправляюсь досліджувати незвідане. Наприклад, минулого літа я також подорожував домом на колесах, проїхавши 2100 миль, але в той же час, залишивши автомобіль я продовжив подорожувати на своєму DR, подолавши близько 5000 миль, включаючи бездоріжжя.

За роки володіння DR було додано декілька речей для його модифікації. Електронний комп’ютер Trail Tech для більш детальної інформації про пройдений маршрут. Новий тахометр, кріплення для утримання води, годинник, термометр та розетка на 12 В для аксесуарів. Є саморобне кріплення лобового скла, яке легко знімається. Бризковик на переднє колесо, захист рук та новий більш ємний паливний бак. На одному повному баці можна подолати до 500 км в спокійному режимі.

Я їжджу на мотоциклах з 1943 року, мав безліч різних у своєму володінні, але DR став моїм улюбленим”

suzuki_dr650_erv_daley

Просто захоплює як пенсіонери в розвинутих країнах мають можливість продовжувати насолоджуватись життям, подорожувати та займатись своїм хобі. Брати від життя все, до останньої краплини. Бажаю Ерву міцного здоров’я та зустріти 100 років за кермом мотоцикла!

 

Поділитись

One thought on “90-річний мотоцикліст та його Suzuki DR650 (235,000 км)

  1. Kyryl

    А нашим пенсіонерам і на їду ледь вистачає…. дай Боже щоб кожен вийшовши на пенсію міг достойно відпочивати і займатись своїм хобі.

Залишити коментар

Войти с помощью: