100,000 км на мотоциклі Kawasaki Ninja 300

Мотоцикли стають більш технологічними, надійними, комфортнішими. Це стосується всіх апаратів, від мало-об’ємних до потужних− справжніх поглиначів кілометрів. В цій статті хочеться розповісти одну історію про Жінку яка на своїй Ninja 300 проїхала 100,000 км за 3,5 роки. Хочеться просто розвіяти міф, мов, для подорожей потрібен турист, а мотоцикл для початківців не витримає таких навантажень і зламається. Потрібно прагнути кращого, але й насолоджуватись тим що є.

Lyann Duxbury канадка, яка емігрувала до Австралії, нова робота, нове життя. Їй 45 років, і вона навіть подумати не могла що так захопиться мотоциклами. Переїхавши до Австралії вона працювала на новій роботі, можливості добиратись на роботу громадським транспортом не було, тому їй потрібно було шукати інший варіант. А може мотоцикл? – задала собі питання Lyann. Таким чином Вона потрапила в цю пастку, купила мотоцикл для поїздок на роботу.

300cc

Хотілось Kawasaki, адже в Канаді цієї ж марки був її перший снігохід. Вагалась між вибором об’єму, й зупинилась на kawasaki ninja 250, а оскільки в цей час вже вийшла 300 – ка то взяла її.Lithgow

Lyann говорить про свій Ninja 300 лише тепло, він комфортний та надійний.

“Я ніколи не мала ніяких проблем з мотоциклом. Він завжди заводився і віз мене куди було потрібно. Навіть після декількох падінь він не відмовив. Єдине що я змінила в ньому це вихлоп, поставила від Yoshi”

Вона відразу оцінила переваги мотоциклів а також захопилась подорожами, знаходити нові гарні місця. Для туристичних мотоциклів такий пробіг це звичні речі, але для Ninja 300 це серйозні цифри. 100000

 

“Поїздки на роботу це 25 км в день, а от моя любов до подорожей вихідного дня стала основою такого пробігу. Середня подорож становила приблизно 600 км. Я обожнюю історію, тому шукаю різні старовинні місця, міста, перевіряю їх, дізнаюсь щось нове і повертаюсь додому. Також я брала участь в багатьох благодійних поїздках. Іноді це були колони по 400 мотоциклів, і мій був другим найменшим по об’єму)”

Cobar

Вона ще планує свої майбутні поїздки і продовжує експлуатувати свій улюблений мотоцикл. Перебуваючи просто в захваті від Kawasaki вона й уявити не може що пересяде на інший. Але все ж признається що її мрія це новий 2016 Ninja ZX-10R. Говорить що сиділа на ньому в салоні й навіть цього достатньо щоб захотіти його.

Друзі, головна думка: Подорожувати можна на всьому, отримувати кайф від техніки. Обслуговуйте техніку як слід й вона буде служити вірно та довго.

Поділитись

Залишити коментар

Войти с помощью: